طب سنتی ایرانی اسلامی یکی از غنی ترین نظام سلامت جهان است. که از دیر هنگام تا به امروز مشکلات بسیاری را در حوزه سلامت و سبک زندگی حل و برطرف کرده است.
اما متاسفانه امروزه بهم ریختگی و از هم گسیختگی این مطالب در شبکه های مجازی و وب سایت های اینترنتی و مخلوط شدن این علم غنی با مطالب ساختگی و گاها دروغ ما را به آن داشت که به دنبال سایتی تخصصی دراین ضمینه طب شناس را پایه گذاری کنیم.

طب شناس؛ تخصصی طب سنتی ایرانی اسلامی

طب شناس از ابتدا به منظور آگاهی بخشی در ضمینه طب سنتی ایرانی اسلامی کار خود را آغاز کرد.

طب شناس سعی دارد که علم طب سنتی را در چهار بخش اخبار طب سنتی ، توصیه های طب سنتی ، مقالات طب سنتی و عطاری که شامل بیان خواص مواد مختلف از دید طب سنتی می شود را به شما ارائه دهد.

اخبار طب سنتی :

در این بخش سعی میکنیم تا اخبار درست طب سنتی را به دست شما برسانیم. تا شما را از رخدادهای طب سنتی و اخبار این حوزه و نشست ها و همایش های طب سنتی و … آگاه کنیم.

اگر به دنبال خبر های طب سنتی هستید به این بخش سایت ما سر بزنید.

توصیه های طب سنتی :

در این بخش شما می توانید به توصیه ها طب سنتی که اغلب درباره نکات سبک زندگی و اصلاح رفتار های و عادات غذایی مطرح می شوند دسترسی داشته باشید. این توصیه ها نکاتی مهمی را شامل میشود که به شما در داشتن یک زندگی سالم و سلامت کمک میکند. این توصیه ها همچینن به شما در اصلاح عادات غذایی اشتباه هم کمک خواهد کرد.

مقالات طب سنتی :

طب سنتی همواره در پیشرفت و هماهنگ شدن با زندگی امروزه ما است. به روز رسانی اصول طب سنتی و دست یافتن به متون قدیمی این علم غنی در قالب مقالات جدید و قدیمی منتشر می شوند که می تواند ما را به زوایای جدیدی از این علم هدایت کند.

عطاری :

در این بخش سعی کردیم که طبع و خواص مواد خوراکی و غیر خوراکی از جمله گیاهان ، میوه ها و ترکیبات جمع بندی کرده و با محوریت آن گیاه خاص ارائه کنیم. شما می توانید این نوشته ها رو در بخش عطاری مطالعه کنید.

تماس با ما:

Email: ghanbari1405@gmail.com